Dlaczego my

1. Wypełnij formularz wyceny

Wypełnienie formularza zajmie Ci jedynie kilka minut

Chcesz sprzedać samochód? Zacznij od wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie. Zostaw nam swoje dane kontaktowe i parę informacji, które pomogą nam zrozumieć, czego potrzebujesz.

Wypełnij formularz

2. Sprzedaj auto i odbierz gotówkę

Odbierz gotówkę

Nie musisz czekać na pieniądze, nasz skup samochodów wypłaci je „od ręki”. Nawet jeżeli sprzedajesz kilka pojazdów możemy zagwarantować, że nie będziesz długo czekał na swoje pieniądze.

Opinie o nas

Dlaczego my

1. Z nami możesz sprzedać swoje auto, jeszcze tego samego dnia, w którym wypełniłeś formularz wyceny. Wypełnij formularz na naszej stronie, zawrzyj w nim informacje, że zależy Ci na szybkiej transakcji, a nasz zespół, przy wycenie, weźmie to pod uwagę. Jesteśmy ludźmi – rozumiemy, że czasem w życiu najdzie potrzeba na szybki zastrzyk gotówki. Wychodzimy naprzeciw takim klientom i oferujemy możliwość błyskawicznego odkupu aut.

2. Najlepsze ceny za samochód. Nasz skup aut w Opolu oferuje uczciwe ceny za samochody. Głównie nasza działalność opiera się na transakcjach przeprowadzanych w Internecie, więc redukujemy zbędne koszty prowadzenia działalności. Jeśli nie wiesz, ile chcesz pieniędzy dostać za swój samochód, możesz skorzystać z naszego formularza wyceny. Nasz specjalista przedstawi Tobie, niezobowiązująca ofertę zakupu.

3. Kupimy auto na terenie całego kraju. Oprócz siedziby stacjonarnej w Opolu, posiadamy również mobilnych agentów na terenie całego kraju. Jeśli mieszkasz w małej miejscowości i z jakiegoś powodu, nie możesz dotrzeć do naszego biura – możesz sprzedać swoje auto, w wyznaczonym przez Ciebie miejscu. Nasz konsultant przyjedzie z odpowiednimi umowami i gotówką. Formalności zredukowane do minimum, zgodnie z litera polskiego prawa.

4. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Od zawsze, satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetem. Dążymy do tego, aby stale pozyskiwać dobre opinie od naszych klientów. Od ponad dwudziestu lat prowadzimy firmę, która ciężko pracuje na swoje dobre imię oraz wizerunek. Nasz zespół stale poszerza swoje kompetencje, aby móc oferować Państwu najwyższej jakości usługi.

5. Gwarancja bezpieczeństwa. Nasz skup aut działa całkowicie legalne, zgodnie z polskim prawem. Nasza firma jest legalnym podmiotem gospodarczym, czynnie działającym w branży od 1994 roku. Współpracując z nami, masz gwarancje bezpieczeństwa. Posiadamy setki pozytywnych opinii od naszych klientów.

6. Odkupimy każde auto. Prawda, że najchętniej skupujemy auta nie starsze niż 10 lat. Niemniej jednak, w praktyce, skupujemy wszystkie samochody. Posiadamy w swojej ofercie setki aut, a nasi klienci, naturalnie mają różne potrzeby.

Szybka wycena w Skup Aut

Nasz zespół jest w stanie wycenić Twoje auto nawet do 15 minut.

Wypełnij formularz

Gotówka od ręki

MotoSkup może odkupić od Ciebie auto jeszcze tego samego dnia

Profesjonalizm

Nasz skup aut funkcjonuje na rynku już ponad 20 lat i ma tysiące zadowolonych klientów

Gotówka od ręki w Opolu

Duża grupa naszych klientów, często zadaje nam pytanie – jakie samochody skupujecie? Najchętniej skupujemy wszystkie samochodowy, nowe I w dobrym stanie. Doskonale też wiemy, że każde auto używane ma swoją historie. A w praktyce skupujemy wszystkie samochody, ponieważ staramy się, aby nasi klienci mieli szeroki wybór samochodów na placu. Pamiętaj również o tym, że wypłacamy gotówkę natychmiastowo od ręki. Bez zbędnych formalności I czekania na gotówkę. Mamy dużą płynność finansową, która pozwala nam na zakup sporej ilości pojazdów.

Wycena w 15 minut

Oczywiście nie jest to standard, ponieważ jak sami wiecie Państwo – 15 minut to jest bardzo mało czasu. Niemniej jednak, nasi fachowcy, wyceniają auta również do 15 minut! Tym bardziej, jeśli formularz wyceny jest skrupulatnie oraz rzetelnie wypełniony, znacznie ułatwia wtedy to wycenę naszemu specjaliście. Zapraszamy naszych klientów do sprzedaży auta w naszym Skup aut Opole!

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW